калайдинці 15 жовтня  Калайдинцівська  громада відзначала День села. Не дивлячись на дощ і негоду, у переповненому залі було по-справжньому тепло, по-домашньому затишно від добрих слів, щирих побажань і гарячих оплесків. Участь у святкуванні взяв  голова районної ради Григорій Угляниця.
Організатори свята на чолі з сільським головою Василем Гавою відзначали і кращих трудівників, і молодих батьків, і активістів сільського життя. А яке надбання мають учасники художньої самодіяльності! Їх виступи, без перебільшення, варті найкращих сцен не тільки Лубенщини, Полтавщини -  України, світу!

калайдинці 2

Голова районнної ради Григорій Угляниця  побажав щирим, привітним людям,  закоханим у село,  злагоди, миру і процвітання!
Емоційний був виступ одного з гостей свята, керівника Баришівської зернової компанії  Всиля Стасовського про те, як важливо залишатися людьми, не дивлячись на виклики сьогодення. Баришівська зернова компанія на чолі з  Василем Стасовським  багато зробила для громади села Калайдинці.

калайдиці 4

калайдинці 3

А на завершення   святкування усіх почастували смачною кашею.