8c30654c7360

На життєвому календарі у чарівної жінки, депутата районної ради Юлії Федорівни Циганіної ювілейний день народження. Щиро вітаю її з особистим святом. Бажаю іменинниці аби кожен день був сонячним, сповнений новими враженнями, позитивними емоціями, цікавими знайомствами, креативними думками, які вдавалося втілювати у життя, даруючи часточку себе підростаючому поколінню, рідним, близьким, дорогим людям. Тож нехай усе вдається! Депутатьська діяльність буде активною, робота приносить задоволення, а в домі панує злагода та достаток!

Голова районної ради                 Г.М. Угляниця

Вітаю з днем народження  депутата районної ради Віктора Васильовича Моротченка.

Бажаю імениннику  завжди бути в хорошому настрої, вірити у власні сили і можливості, прагнути до втілення мрій в реальність. Злагоди, достатку, благополуччя в домі, фінансової стабільності,  активності в сесійній залі та успіхів у справі, якій присвятили життя!

Нехай все вдається, а помічниками будуть гарний настрій  та оптимізм!

Голова районної ради                 Г.М.Угляниця