dscn4447 015 травня Україна, а з нею і Лубенщина, відзначають  чергову річницю  початку виведення військ з Афганістану. Події тих часів у минулому, але вони в пам’яті тих, хто пройшов Афганістан, втратив рідних, здобув фізичні і моральні травми. Частина колишніх афганців сьогодні виконують свій громадянський обов’язок на Сході країни, діляться досвідом з молоддю.

Тож у день річниці, зібравшись біля  пам’ятного знаку воінам-афганцям,   керівники міста й району Олександр Грицаєнко, Григорій Угляниця, Тетяна Качаненко,  Валерій Биченко,  голова Лубенської  районної спілки ветеранів Афганістану», воїни-афганці, живі свідки афганської війни,  вшанували хвилиною мовчання  загиблих у Афганістані.

Потому  міський голова Олександр Грицаєнко,  голова райдержадміністрації Тетяна Качаненко  вручили воїнам  відзнаки «За  заслуги».

До пам’ятного знаку лягли  живі квіти, було і  спільне фото на пам’ять.