IMG 20170323 09160823 березня голова районної ради Григорій Угляниця  відвідав  підприємство торгової марки «Наша пекарня», що діє у Лубнах,  засновником якої є  приватний підприємець, депутат Полтавської обласної  ради  Руслан Ляшко.

У ході робочої зустрічі керівники   оглянули  одне з серйозних  придбань підприємства - надсучасний  борошномельний комплекс ТОВ «Наш млин»,  який  днями запущено в дію, а це означає, що  одне з  потужних підприємств хлібопекарської галузі забезпечить місто  новими  робочими місцями, а також виготовлятиме  борошно для власних потреб. Наразі  за добу такий комплекс   може переробити 45 тонн зерна. Оглянувши обладнання,  поспілкувавшись  з  майстром пусконалагоджувальних робіт, керівники обговорили шляхи  подальшої  співпраці.