6 227Вересневими днями Лубенщина відсвяткувала  73-ю річницю визволення від фашистських загарбників та 1028 річницю заснування міста на Сулою -  Лубни.

Стала традиційною урочиста  хода центральною вулицею  міста,  в які й взяли участь  очільники  міста і району,  народний депутат України Костянтин Іщейкін, ветерани,  афганці, чорнобильці, учасники АТО, а також  мешканці Лубенського краю. На Володимирському майдані відбувся мітинг, який розпочав міський голова Олександр Грицаєнко. До привітань долучились голова районної ради  Григорій Угляниця, голова райдержадміністрації  Тетяна Качаненко, голова ради ветеранів міста Олексій  Пивовар, учасник АТО Віктор Новіков. У своїх виступах вони зробили екскурс у славне  бойове минуле нашого краю  та неспокійне сьогодення, а також привітали  луб енців з визначними датами.

Потому  присутні вирушили до площі Слави, де учасники мітингу  поклали  до Вічного вогню квіти та вклонилися  пам»яті загиблих захисників, ушанувавши їх хвилиною мовчання.