хлібороб  Премiя заснована з метою вшанування пам’ятi українських патрiотiв i видавцiв першої україномовної газети «Хлiбороб» на Лiвобережнiй Україні, якi своєю жертовною працею на полiтичнiй та культурно-просвiтницькiй нивi у першiй чвертi ХХ столiття зробили помiтний внесок у вiдродження нашої державностi, нацiональної культури та духовностi.

Лауреатами та дипломантами Премії можуть бути письменники, журналісти, краєзнавці, працівники освіти та культури, професійні та аматорські творчі колективи, композитори, художники, архітектори, окремі представники народного та професійного мистецтва, громадські організації.

Премія присуджується колективам та митцям, творча діяльність яких пов’язана з Лубенщиною та Лубенським районом.

Премія вручається один раз на рік 14 серпня.

Тож пропонуємо творчим мешканцям Лубенського району уважно ознайомитися з Положенням, брати участь у конкурсі та вигравати!

СКЛАД жюрі

СКЛАД оргкомітету