ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 листопада 2021 р                   м. Лубни                             № 155-VII

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради до Полтавської обласної

ради та Полтавської обласної державної

адміністрації щодо виділення додаткових коштів

для забезпечення КП «Лубенський обласний госпіталь для

ветеранів війни Полтавської обласної ради»

достатньою кількістю медикаментів

та відновлення лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС

Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи зверненнядепутатськоїфракції Полтавської регіональної організації Політичної партії «Опозиційна платформа – За життя»» у Лубенській районній раді, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації щодовиділення додаткових коштів длязабезпечення КП «Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради» достатньою кількістю медикаментів та відновлення лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС (додається).
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Полтавської обласної ради та Полтавської обласної державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                             Тетяна КАЧАНЕНКО

ДОДАТОК