день добровольця

Відданість. Рішучість. І щире прагнення захищати Батьківщину. Щодня. Щосекунди. Українці демонструють всьому світу, що означає – бути добровольцем. Насамперед у героїчних боях на передовій. У цілодобовій волонтерській праці. Допомогою в тилу. За покликом серця, заради Перемоги. Ворог хоче нас зламати, але нація добровольців – непереможна. Сьогодні всі ми, як ніколи, згуртовані і боремося за свою незалежність.

Дякуємо всім, хто захищає Україну!

Гімн

У якому б куточку світу не лунав Український Гімн, усі навколо знають:

Так звучить воля.
Так звучить свобода.
Так звучить незламність.
Так звучить єдність.
Так звучить сила.
Так співає величне українське серце.

З Днем Державного Гімну – символу нескореної боротьби за нашу Незалежність і символу майбутньої Української Перемоги!

Шевченко
   Цьогоріч виповнюється 210 років від дня народження геніального українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Це привід не лише вшанувати пам’ять Великого Кобзаря, але і згадати його творчість.
   Народився Т. Шевченко 25 лютого (9 березня за новим стилем) 1814 р. у с. Моринцях Звенигородського повіту Київської губернії (нині Звенигородський район Черкаської області) у родині Григорія Івановича Шевченка і Катерини Якимівни Бойко. Помер - 10 березня 1861 року.
   Актуальність Шевченкового слова, його ідей гуманізму і патріотизму, вболівання за долю України – це те, що об’єднує всіх українців навколо безсмертного «Кобзаря», що надає ще більшого сенсу під час війни. Для шанувальників літературної спадщини видатного поета й письменника – це можливість щоразу по-новому осмислити його поетичні та прозові твори, краще осягнути минуле, зрозуміти сучасне і себе в ньому.
    Тарас Шевченко – це не минуле, Тарас Шевченко – це сьогодення. Як для нас, так і для всього світу Шевченко – це Україна, а Україна – це Шевченко. Сьогодні, як ніколи, поет органічно злився зі своїм великим, нескореним народом і твердо ступає повсюдно в нашій вільній державі.
    Нехай у кожного в серці запанує та велика любов до України, до історії свого народу, яку проніс через своє життя Т.Шевченко, бо і сьогодні він звертається до нас словами:

Свою Україну любіть,
Любіть її… Во время люте,
В останню тяжкую минуту
За неї Господа моліть.

І тільки тоді «на оновленій землі врага не буде, супостата, а буде син, і буде мати, і будуть люди на землі». Бо лише «у своїй хаті – своя правда, і сила, і воля».
    Тож читаємо і надихаємося пророчими віршами, єднаймося і Перемагаємо!

8Березня
     Жінка – найчарівніше творіння Землі. Без жінки не було б стільки світла, тепла і любові. Саме ви спонукаєте чоловіків, до шляхетних вчинків та добрих справ. Хай в це чудове весняне свято вам низько вклоняються не тільки чоловіки, а й усі квіти довкола.
     Життя наснажується сонцем і довгоочікуваним теплом, і саме цей розквіт поєднується з образом жінки. Загадкові і неповторні красуні, берегині родинного затишку, мудрі наставниці і натхненні подруги – Ваша енергія, відповідальність, активна життєва позиція несуть у світ злагоду, добро і любов. Ви неповторні. Ви одвічне Сонце чоловіків!
     Сьогодні українські жінки разом з чоловіками на передовій відстоюють мир та єдність нашої держави. Низький, доземний уклін, щира подяка вам.
     Особливі слова підтримки висловлюємо матерям, які не дочекалися своїх синів з війни. Нехай загоюються ваші душевні рани, а гордість за синів наповнює ваші серця.
     Вітаємо вас волонтерок, медикинь, захисниць, юристок, бухгалтерів, лікарок, диспетчерів, психологів та всіх, хто покроково наближає нашу Перемогу! Дякуємо, що ви є!
     Нехай ця весна принесе всім вам лише свіжі і приємні звістки, подарує здоров’я і наснагу, затишок і мир в душі!
     Бажаємо Вам по-справжньому весняних емоцій: усмішок, наснаги, натхнення!
     Перемоги! Світлого і мирного життя в рідній Україні!

Дорогі дівчатка, мами, сестри та бабусі. Від усього серця вітаємо Вас зі святом весни чарівності, краси і жіночності!

Луг1
   Сьогодні відбулися святкові заходи з нагоди 103 річниці Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, в якому взяли участь голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко, начальник Лубенської військової адміністрації Сергій Сіряченко, Лубенський міський голова Олександр Грицаєнко та інші почесні гості заходу.