ступпп

Березень у житті Почесного громадянина Лубенщини, почесного ветерана України, голови  Лубенської районної організації ветеранів України  Василя Макаровича  Силки особливий, бо ювілейний. 75 - серйозна, важлива дата для людини, яку знають і поважають в районі, яка  має серйозний біографічний шлях,  низку відзнак за працю,  активність, патріотизм, широке коло спілкування і нині  тримає, як кажуть,  руку на пульсі, беручи активну участь у громадському житті нашого краю: опікується  ветеранами Лубенщини, проблемами ліквідаторів. Кожен, кому доля подарувала можливість  бути знайомим з ювіляром  відгукнеться  про нього якнайкраще, бо  за 75 років  Василь Макарович  зробив багато добрих, корисних спав для лубенців: і у питанні  військово - патріотичного  виховання  підростаючого покоління, увіковічнення воїнів другої Світової війни, ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС, яка стала для іменинника загальним болем,  тому й  був одним із перших  ініціаторів  та засновників  Лубенського добровільного товариства «Союз Чорнобиль», заступником голови  якого на громадських засадах є і сьогодні, соціального захисту чорнобильців, ветеранів. Тож  побажаємо Почесному  громадянину Лубенщини,  незмінному за останні 17 років очільнику потужної  ветеранської організації району, добрій, щирій, порядній,  небайдужій до проблем інших людині здоров’я і ще раз здоров’я, бадьорості духу, завзяття,  подальшої громадської активності та дружнього  спілкування, яке нехай   заряджає ювіляра лише    гарним настроєм!  Сонця, тепла, уваги,  дорогий імениннику, родинного затишку та життєвого оптимізму на многая літа!

Голова районної ради                                                                                           Г.М.Угляниця

2020 коваленко

25 березня ювілейний день народження зустрічає депутат районної ради, голова СФГ «Діброва» Олексій Федорович Коваленко. Серйозна дата на життєвому календарі додає впевненості, цілеспрямованості, оптимізму і без того завзятому, прямолінійному депутату, вправному господарнику, аграрію, який знає ціну праці на землі, а ще безпосередній людині, людині слова і діла, гарних справ, небайдужості до проблем односельців. Олексій Федорович один із тих чоловіків, який без зайвих слів готовий допомогти – чи то словом, чи ділом, чи технікою, чи продуктовим набором учасникам АТО,ООС, чи чітко висловленою принциповою позицією на захист інтересів селян. Тож нехай криниця добрих справ не міліє, у ювіляра буде козацьке здоров’я та удача, у домі - злагода та достаток, на полі нехай врожаїться, а   на душі хай буде тепло від людської вдячності, уваги та поваги, рідних, друзів, колег, односельців. Тож бадьорого настрою, щедрот та гараздів на довгому життєвому шляху!

Голова районної ради                                                                          Г.М.Угляниця

Служба порятунку звертається до вас із проханням дотримуватися заходів безпеки та режиму карантину через небезпеку поширення коронавірусу. Просимо вас не виходити на вулицю без нагальної потреби, не відвідувати місця скупчення людей,під час перебування на вулиці одягати захисні маски, зберігати дистанцію між людьми не менше ніж 2 метри та дотримуватися заходів особистої гігієни. Подбайте про близьких та рідних людей літнього віку, забезпечивши їх усім необхідним, аби їм не довелось виходити на вулицю. Дисципліна та виконання усіх особистих та загальних заходів безпеки є протидією поширенню коронавірусної інфекції! Пам’ятайте, відповідальність – рятує життя!

2020корона

У разі появи симптомів, що свідчать про гострі респіраторні захворювання під час подорожі або після неї, мандрівникам рекомендується звернутися до лікаря та надати відомості про історію подорожей.

Стандартні рекомендації ВООЗ для широкої громадськості щодо зменшення впливу та передачі ГРВІ:

- часто мийте руки або обробляйте дезінфікуючими засобами;

- під час кашлю та чхання прикривайте рот і ніс паперовою хустинкою. Використану хустку варто негайно викинути та помити руки;

- уникайте тісного контакту з усіма, хто має гарячку та кашель;

- якщо маєте підвищену температуру тіла, кашель й утруднене дихання, якнайшвидше зверніться до лікаря та повідомте йому попередньою історією подорожей;

- відвідуючи живі ринки в районах, в яких зараз фіксуються випадки нового коронавірусу, уникайте контакту з живими тваринами та поверхнями, які контактують з тваринами;

- не споживайте сирих чи недостатньо термічно оброблених продуктів тваринного походження. Із сирим м'ясом, молоком тощо слід поводитися обережно.

Актуальна інформація на сайті Міністерства охорони здоров'я України

202084761301 1524272347760973 1503278471026049024 nНагадуємо, що з 01 січня 2020 року розпочався черговий етап подачі декларацій особами, уповноваженими на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2019 рік!

Відповідно до статті 45 Закону України «Про запобігання корупції» (далі – Закон) суб’єкти декларування зобов’язані щорічно до 1 квітня подавати шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (далі НАЗК) декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування (далі - декларація), за минулий рік. Таку декларацію зобов’язані будуть подати депутати місцевих рад усіх рівнів.

З метою своєчасного заповнення декларацій на сайті НАЗК та подання її у належний Законом строк радимо заздалегідь перевірити термін дії та належне функціонування особистого електронного цифрового підпису(ЕЦП).

Додатково повідомляємо, що роз’яcнення щодо заповнення та подання декларацій можна переглянути на веб-сайті НАЗК https//nazk.gov.ua у розділі «Декларування» (Роз’яснення щодо заповнення декларацій).