Інформація (ДОДАЄТЬСЯ)

Emblem   На адресу Лубенської районної ради надійшла відповідь від Національної комісії, що здійснює державне регулювання у  сферах енергетики та комінальних послуг (НКРЕКП).

Пропонуємо до ознайомлення текст листа (додається) з додатком 1, 2, 3, 4

Мотрич

Сьогодні свій День Народження відзначає депутат Полтавської обласної ради VIII скликання від 148 виборчого округу Юрій Миколайович Мотрич.

Щиро вітаємо Вас з Днем Народження! Нехай завжди й у всьому Вас супроводжують удача, супутниками життя будуть непохитна воля та оптимізм. Дякуємо за Вашу працю, турботу та відданість. Нехай доля завжди буде прихильною до Вас, а кожен новий день дарує приємні враження, задоволення від роботи та світлу надію на майбутні роки!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                         Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради

БУДЬ ЗДОРОВИЙПрийміть найщиріші вітання до Всесвітнього дня здоров’я!

Сьогодні кожен з нас чудово розуміє, що в житті немає нічого дорожчого за наше здоров'я і здоров'я наших близьких. Ніщо так не радує, як прекрасне самопочуття і ніщо так не обтяжує, як хвороба.

У нашій суспільній свідомості витає одна дуже проста думка, безпосередньо пов’язана з питаннями здоров’я і проблемами його відсутності. «Буде здоров’я - решта все, додасться», - так звучить це багатовікове спостереження.

У Всесвітній день здоров’я бажаю всім його надійного зберігання. Всім хворим - якнайшвидшого одужання. Медикам - хорошої матеріальної і технічної бази. Всім нам - бути здоровими і життєрадісними!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                                                                               Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради

300pxНа адресу Лубенської районної ради надійшла відповідь від комітету Верховної Ради України з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування  за підписом Голови Комітету А. Клочко. Пропонуємо до ознайомлення текст листа (додається) з додатком 1, 2