af3cb1f4ef90ceb423b7db1a4c864828Вітаємо вас із професійним святом!

         Цей день є символом непорушного зв’язку багатьох поколінь мужніх людей, які належать до еліти Збройних Сил України. Ви є втіленням честі, доблесті та вірності, а своїми подвигами здобули велику шану українського народу, гарантуючи безпеку та непорушність повітряних кордонів нашої Вітчизни.

         Захищаючи повітряний простір України, ви завжди на передньому рубежі – бойовий потенціал Збройних Сил України, а ваша сміливість і рішучість робить наші війська ефективною загрозою для загарбника, якому не вдається заховатися на землі.

         Цього святкового дня прийміть найщиріші вітання та слова вдячності за відвагу і сумлінну службу. Бажаємо вам і вашим родинам мирного неба, міцного здоров’я, добра та злагоди, успіхів у благородній справі на благо процвітання України!

         Зі святом!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                  Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради

ТОРОВИК31 липня 2021 року свій День народження святкує депутат Лубенської районної ради VIII скликання – Торовик Тарас Миколайович.

         У цей святковий день прийміть наші найщиріші вітання! Бажаємо Вам міцного здоров’я, щастя, благополуччя, подальших успіхів у будь-яких починаннях, щоденних справах, сміливих планах та сподіваннях. Нехай доля збагачує Вас життєвою мудрістю, енергією, натхненням та радістю сьогодення. Усе гарне, зроблене з душею та натхненням, повертається до Вас сторицею. Сімейного затишку, злагоди і добробуту Вашій родині!

         З повагою депутатський корпус та голова Лубенської районної ради Тетяна Качаненко.

НечипоренкоПрапорщик Нечипоренко Роман Володимирович

58-а окрема мотопіхотна бригада

         Народився Роман Володимирович 14 липня 1978 року у місті Лубни. Навчався в загальноосвітніх школах №8 та №10. У 2002 році здобув надзвичайно мирну професію, закінчивши Лубенський лісотехнічний коледж. Проте, потрапивши у 1996 році на строкову службу, зрозумів, що це – покликання.

         Як старанного, ініціативного та організованого військового згадують його у військовій частині А 2975, де впродовж 15 років служив прапорщик Нечипоренко. «Дисциплінований, добросовісний та чесний військовослужбовець», – так говорять про нього командири та ті, хто разом з ним проходив військову службу в частині. Мав Роман Володимирович і серйозний військовий досвід, адже впродовж року перебував у складі миротворчого контингенту місії ООН у Сьєра-Леоне. Останній рік служив у 58-й окремій механізованій бригаді Збройних сил України.

         Осиротіли двоє дітей Романа Володимировича, вдовою залишилася дружина, у розпачі мати та рідня… Наші щирі співчуття рідним і близьким. Разом з його родиною, друзями й знайомими сумують всі лубенці, всі кому не байдужа доля нашої країни, майбутнє дітей і онуків. Пам’ять про лубенця, який поклав життя за мирне небо над нашою головою завжди буде жити в наших серцях.

                                     Дивися, мамо, день який ясний

                                      Дивися, мамо, день який ясний,
                                      А ти рідненька, так нестримно плачеш…
                                      Напевно, знову, в тім моя вина,
                                      Але, матусю, ти мені пробачиш…

                                      Не тужи над тілом ти моїм,
                                      Страшенних ран тих бачити не треба.
                                      Я завжди буду хлопчиком твоїм
                                      І вітерцем горнутимусь до тебе…

                                      Матусю рідна,так багато нас
                                      Сьогодні полягло за Україну…

                                                                                                                                                                                                                                                                                                           Автор – Лідія Яр

90774580 2661904520707842 1582973040902275072 n 820x360Щиро вітаємо вас з професійним святом – Днем Сил спеціальних операцій Збройних Сил України»!

         Кращі риси справжнього воїна – мужність, сміливість, відвага та рішучість – назавжди пов’язані із українськими спецпризначенцями, які в непростий для України час, гідно захищають рідну землю від підступного агресора. Через специфіку своєї діяльності, військовослужбовці-спецпризначенці зазвичай є маловідомими для більшості громадян, але результати їх роботи, зокрема й в тилу ворога, говорять самі за себе.

         Пишаємося унікальними професіоналами – елітою Українського війська. Ви виконуєте важливі та небезпечні завдання, відважно й сміливо підходячи до реалізації оперативних задумів, в найнебезпечніших бойових умовах.

         Бажаємо всім українським воїнам-спецпризначенцям завжди повертатися з бойових завдань переможцями! Нехай Господь благословить вас та ваші родини!

         Вічна пам’ять героям-спецпризначенцям, які віддали своє життя за свободу та Незалежність України. Їхні подвиги назавжди вписані в історію нашої держави!

Зі святом!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                      Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради

2 1Вітаємо всіх вас із Днем хрещення Київської Русі-України.

         Це свято ми відзначаємо у день Святого Рівноапостольного князя Володимира – одного із засновників і покровителів нашої державності, на долю якого понад 10 століть тому випала місія оселити в душі українського народу християнську віру.  

         Воно є символічним днем нашої національної єдності і поваги до вічних історичних цінностей.

         Саме утвердження християнства стало справжнім стержнем, довкола якого формувалася наша культура, поширювалася писемність, в повазі до ближнього та любові до Бога виховувалися десятки поколінь.

         У цей святковий день від щирого серця бажаємо всім щедрої Божої благодаті, духовної наснаги і добробуту, міцного здоров’я на довгі мирні і щасливі роки!

З повагою,

Голова Лубенської районної ради                                        Тетяна Качаненко

Депутатський корпус районної ради