2020 fd4e2bfdbc4e05d721b1f4cda06134c5

17 березня набрав чинності Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України, спрямованих на запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19)».

Серед іншого, внесено зміни до Закону України «Про запобігання корупції», згідно з якими у 2020 році продовжено до 1 червня термін подання щорічних декларацій та декларацій після звільнення.

630 360 1557932476 973Перевезення пасажирів громадським міським, приміським транспортом буде здійснюватися з урахуванням Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів при наданні послуг з перевезення пасажирів на період карантину, спрямованих на запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID -19).

1. Забороняється перевезення пасажирів, які не використовують респіратор або захисну маску.

2. Перевезення пасажирів здійснюється в межах кількості місць для сидіння, передбачених технічною характеристикою транспортного засобу або визначеної в реєстраційних документах на транспортний засіб, якщо інше не встановлено правилами карантину.

Джерело:https://np.pl.ua/2020/05/vids-ohodni-u-lubens-komu-rayoni-vidnovliuiut-prymis-ki-pasazhyrs-ki-perevezennia/

Міністерство освіти і науки затвердило оновлений графік проведення зовнішнього незалежного оцінювання у 2020 році. Відповідні зміни до календарного плану підготовки та проведення ЗНО оприлюднено на сайті МОН.

2020 ініц фотоСтартує голосування за проєкти Конкурсу Екологічних громадських ініціатив Полтавської області. Голосування  проходитиме онлайн і триватиме з 21 травня по 2 червня. До 5 червня мають бути оголошені переможці та до кінця 2020 року ініціативи-переможці мають бути виконані. Щоб підтримати  проєкти екологічних ініціатив, алгоритм дій читайте за посиланням:

У культурі кожного народу є речі, які яскраво відображають його особливу національну традицію. В Україні таким символом є вишиванка – своєрідний унікальний код українського етносу з зашифрованими оберегами та знаками.

День вишиванки – улюблене народне свято, покликане сприяти єдності й культурному відродженню всього багатонаціонального українського народу.