ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцята сесія шостого скликання

від 19 грудня 2014 року

Про внесення змін до рішення районної

ради   від   10   грудня 2010   року   «Про

заснування щорічної премії імені Василя

Симоненка»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до додатку 2 рішення другої сесії районної ради від 10 грудня 2010 року «Про заснування щорічної премії імені Василя Симоненка», виклавши його в новій редакції (додається)

2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                  О.В.Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення районної ради "Про внесення змін до рішення районної ради від 10 грудня 2010 року "Про заснування  щорічної премії  імені Василя Симоненка"