ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять восьма сесія шостого скликання

від 19 вересня 2014 року

Про внесення змін до показників

районного бюджету на 2014 рік

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 14, 23, 72, 78, 101 Бюджетного кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення двадцять третьої сесії районної ради шостого скликання від 28 січня 2014 року «Про районний бюджет на 2014 рік» із змінами, згідно з додатками 1 – 7.

2. Погодити в 2014 році передачу до районного бюджету бюджетних трансфертів із бюджетів сільських рад (додаток 4).

3. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління райдержадміністрації.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Додатки 1 – 7 до цього рішення є невід’ємною його частиною.

.

Голова районної ради                                                                        О.В. Темченко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про внесення змін до показників районного бюджету на 2014 рік"