ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять четверта сесія шостого скликання

від 25 лютого 2014 року

Про суспільно-політичну ситуацію в Україні

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Засудити злочинні дії режиму Януковича В.Ф.
  2. Взяти до уваги повідомлення голови фракції Партії регіонів у районній раді Куксаня В.В. про припинення діяльності фракції та про припинення функціонування районної організації Партії регіонів.
  3. Рекомендувати Алєксєєнку В.М. негайно скласти повноваження голови районної державної адміністрації.
  4. Покласти контроль за діяльністю районної державної адміністрації на голову районної ради Темченка О.В. в межах чинного законодавства України.
  5. Рекомендувати керівникам бюджетних установ та організацій припинити членство в партіях.

Голова районної ради                                                                      О.В. Темченко