ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять перша сесія шостого скликання

від 22листопада 2013 року

Про внесення змін до рішення районної

ради від 25 грудня 2012 року «Про Програму

економічного і соціального розвитку району

на 2013 рік»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою сприяння розвитку сільських населених пунктів в районі, підвищення ролі місцевого самоврядування, забезпечення соціально – економічного   зростання на селі, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення районної ради від 25 грудня 2012 року «Про Програму економічного і соціального розвитку району на 2013 рік» та доповнити його додаток розділом 4.1 «Стимулювання розвитку місцевого самоврядування» (додаються).

2. Районній державній адміністрації забезпечити виконання Програми економічного і соціального розвитку району на 2013 рік із урахуванням цього рішення.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань діяльності, етики та місцевого самоврядування.

Голова районної ради                                                                             О.І.Дядечко

Переглянути додаток до проекту  рішення "Про внесення змін  до рішення  районної  ради від 25 грудня 2012 року"Про Програму  економічного  і соціального розвитку"