ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

тринадцята сесія шостого скликання

від  27 липня 2012 року

Про внесення змін до рішення

від 24 травня 2011 року «Про

Комплексну програму забезпечення

пожежної безпеки в Лубенському

районі на 2011 – 2015 роки»

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, у зв’язку з проведенням реорганізації територіального управління МНС України в Полтавській області, яке є розробником та відповідальним виконавцем «Комплексної програми забезпечення пожежної безпеки в Лубенському районі на 2011 – 2015 роки»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення шостої сесії районної ради шостого скликання від 24 травня 2011 року «Про Комплексну програму забезпечення пожежної безпеки в Лубенському районі на 2011 – 2015 роки» виклавши додаток до нього в редакції, що додається.
  2. Районній державній адміністрації забезпечити організацію виконання рішення районної ради від 24 травня 2011 року «Про Комплексну програму забезпечення пожежної безпеки в Лубенському районі на 2011 -2015 роки» з урахуванням змін.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                    О.І. Дядечко

Переглянути додатки до рішення "Про внесення змін до рішення районної ради від 24 травня 2011 року "Про Комплексну програму забезпечення пожежної безпеки в Лубенському районі на 2011 - 2015 роки"