ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьомасесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від    19 листопада 2021 року                                                                       № 152 -VІI

Про звіт щодо виконання Районної комплексної

Програми у сфері захисту населення і територій

від надзвичайних ситуацій техногенного та природного

характеру в Лубенському районі на 2016-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання Кодексу цивільного захисту України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного спеціаліста апарату райдержадміністрації  Чудака М. Д. «Про звіт щодо виконання Районної комплексної Програми у сфері захисту населення і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Лубенському районі на 2016-2020 роки» взяти до відому.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання законності правопорядку та антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                                                                     Тетяна КАЧАНЕНКО