ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія восьмого скликання

від    19    листопада 2021 року                           № 151 -VII

Про звіт щодо виконання довготермінової

комплексної Програми мобілізаційної підготовки

Лубенського району на 2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання статті 17 Конституції України, статті 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Інформацію головного спеціаліста апарату Лубенської районної державної адміністрації   Чудака М. Д. «Про звіт щодо виконання довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки Лубенського району на 2014-2020 роки» взяти до відому.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань дотримання законності правопорядку та антикорупційної політики.

Голова районної ради                                                                                                                        Тетяна КАЧАНЕНКО