ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія восьмого скликання

від 19листопада 2021 рокум.Лубни               № 150 -VІІ

Про внесення змін до рішення 5 сесії Лубенськоїрайонної ради 8 скликання №114-Vвід 18.06.2021р. «Про передачу у власність Хорольської територіальної громади автомобіля, що обліковується на балансі відділу культури Хорольської районної державної адміністрації»

Відповідно до статтей 43, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 62 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни та доповнення до рішення 5 сесії Лубенської районної ради 8 скликання №114-V від 18.06.2021р. «Про передачу у власність Хорольської територіальної громади автомобіля, що обліковується на балансі відділу культури Хорольської районної державної адміністрації», а саме викласти пункт 1 рішення в наступній редакції:

1.Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад Лубенського району у комунальну власність Хорольської територіальної громади в особі Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області автомобіль, що знаходиться в оперативному управлінні відділу культури, туризму та охорони культурної спадщини Хорольської міської ради Лубенського району Полтавської області та обліковується на його балансі:

- автомобіль марки DAEWOO, модель NUBIRAE4XS550, 1999 року випуску, легковий седан-В, номер шасі (кузова рами) KLAJF696EWK167786, державний реєстраційний номер 77785CH, первісною вартістю 51902,00грн., та нарахованим зносом 51902,00 грн.

Голова районної ради                                                                                                Тетяна КАЧАНЕНКО