ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 листопада 2021 р                   м. Лубни                             № 146 -VII

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради до Президента України,

Верховної Ради України та Кабінету

Міністрів України щодо необхідності

підвищення пенсій і виплат додаткової

пенсії у 2021 році

Відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи зверненнядепутатськоїфракції політичної партії «Європейська Солідарність» у Лубенській районній раді, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення пенсій і виплат додаткової пенсії у 2021 році (додається).
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                                             Тетяна КАЧАНЕНКО

ДОДАТОК