ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сьома сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 19 листопада 2021 року               м. Лубни                                   № 145 -VІI

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради до Полтавської обласної

державної адміністрації, Полтавської

обласної ради та Агентства місцевих доріг

в Полтавській області щодо ремонту доріг

на Лубенщині у 2022 році

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції територіальних громад Лубенщини, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та Агентства місцевих доріг в Полтавській області (додається).
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та Агентства місцевих доріг в Полтавській області в установленому порядку.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово – комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                                                                  Тетяна КАЧАНЕНКО

ДОДАТОК