Поіменне голосування депутатів Лубенської районної ради 8 скликання на 7 сесії:

1. Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо недопущення підвищення тарифів для населення .

2.Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо належного

фінансового забезпечення сфери охорони здоров’я.

3. Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Полтавської обласної державної адміністрації, Полтавської обласної ради та Агенства місцевих  доріг у Полтавській області щодо ремонту доріг на Лубенщині у 2022 році.

4.Про звернення депутатів Лубенської районної ради до Президента України, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо необхідності підвищення пенсій і виплат додаткової пенсії у 2021 році.

5.  Про внесення змін до рішення 6 сесії Лубенської районної ради 8 скликання №141-IV від 19.08.2021р. «Про   передачу  у власність Новооржицькій селищній територіальній  громаді  автомобіля.

6. Про внесення змін до рішення 6 сесії Лубенської районної ради 8 скликання №141-IV від 19.08.2021р. «Про   передачу  у власність Новооржицькій селищній територіальній  громаді  автомобіля.Про внесення змін до рішення 6 сесії Лубенської районної ради 8 скликання №141-IV від 19.08.2021р. «Про   передачу  у власність Новооржицькій селищній територіальній  громаді  автомобіля.

7.Про внесення змін до рішення 5 сесії Лубенської районної ради 8 скликання №114-V від 18.06.021 р. «Про передачу у власність Хорольської територіальної громади автомобіля, що обліковується на балансі відділу культури Хорольської районної державної  адміністрації.

8.Звіт про виконання довготермінової комплексної програми мобілізаційної підготовки на 2014 – 2020 роки.

9. Звіт про виконання Районної комплексної Програми у сфері захисту населення  і територій від надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру в Лубенському районі на 2016 – 2020 роки.

10.Про розгляд звіту про виконання районного бюджету Лубенського району   станом на 01 жовтня  2021 року.

11.Про внесення змін до показників районного бюджету  на 2021 рік.

12. Про звернення до Полтавської ОДА та обласної ради щодо виділення додаткових коштів для забезпечення КП "Лубенський обласний госпіталь для ветеранів війни Полтавської обласної ради" достатньою кількістю медикаментів та відновлення лікування ліквідаторів аварії на ЧАЕС.