ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

районної ради до Президента України,

Верховної Ради України, Кабінету Міністрів

України, Міністерства охорони здоров’я

України та Національної служби охорони здоров’я

України щодо незабезпечення коштами

охорони здоров’я вторинного

рівня медицини в Лубенському районі

Відповідно до статті 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до ПрезидентаУкраїни, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів УкраїниМіністерства охорони здоров’я України та Національної служби охорони здоров’я України щодо незабезпечення коштами охорони здоров’я вторинного рівня медицини в Лубенському районі (додається)
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Президента України,Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я України та Національної служби охорони здоров’я України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань охорони здоров’я та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                             Т.П.Качаненко