ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                      № 125 - V

Про внесення змін до рішення районної

ради від 15 грудня 2020 року «Про

присвоєння рангу посадової особи

місцевого самоврядування заступнику

голови районної ради Циганенко О.М.

та визначення умов оплати праці»

Відповідно до статті 43, 55, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 21, 22 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», постанови Кабінету Міністрів України від 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, районна рада

ВИРІШИЛА :

1. У пункті 3 рішення першої сесії районної ради восьмого скликання від 15 грудня 2020 року «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Циганенко О.М. та визначення умов оплати праці» слова та цифри «у розмірі 100%» замінити на слова та цифри «у розмірі 50 % (п’ятдесят відсотків)».
  2. Доповнити рішення першої сесії районної ради восьмого скликання від 15 грудня 2020 року «Про присвоєння рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради Циганенко О.М. та визначення умов оплати праці» пунктом 3,1 наступного змісту:

3.1. Преміювання заступника голови районної ради, у вказаному розмірі, проводити у межах фонду оплати праці з 01.06.2021 року.

Голова районної ради                                                              Т.П.Качаненко