ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                  № 123 - V

Про Дошку Пошани

Лубенського району

Відповідно до статей 43, 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відзначення та заохочення кращих працівників, трудових колективів, підприємств, установ та організацій усіх форм власності, громадських об’єднань Лубенського району, які внесли вагомий вклад у економічний та соціальний розвиток району, ведуть активну громадську і благодійну діяльність, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити Положення про Дошку Пошани Лубенського району               (додаток 1).
  2. Затвердити склад Комісії з питань формування Дошки Пошани Лубенського району (додаток 2).
  3. Відділу фінансово-господарського забезпечення виконавчого апарату Лубенської районної ради (Корнієнко Т.М.) забезпечити своєчасне фінансування видатків в межах фінансового ресурсу.
  4. Визнати таким, що втратило чинність рішення 19 сесії Лубенської районної ради 6 скликання від 26.07.2013р. «Про районну Дошку пошани»
  5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зав’язків з громадськістю.

Голова районної ради                                                                      Т. П. Качаненко

Додатки додаються