ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                        № 119 - V

Про передачу відділом культури, молоді та спорту Лубенської

районної державної адміністрації на баланс Лубенської районної ради

майна, що було придбане за рахунок коштів районного бюджету

Відповідно до статей 43, 59, 60, пункту 62 , 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши звернення голови ліквідаційної комісії відділу культури, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації № б/н від 26.02.2021р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Відділу культури, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації передати на баланс Лубенської районної ради матеріальні цінності, що були придбані за рахунок коштів районного бюджету Лубенського району в кількості і вартості, що відображені на рахунках бухгалтерського обліку (додаток):

-1113 «Малоцінні необоротні активи» - 9399,00 грн.;

-1014 «Машини та обладнання» - 7000,00 грн.;

-1812 «Малоцінні та швидкозношувані предмети» - 140,00 грн.;

1. Доручити голові ліквідаційної комісії з відділу культури, молоді та спорту Лубенської районної державної адміністрації забезпечити виконання усіх необхідних дій, пов’язаних з передачею визначеного майна.
  2. 3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                               Т.П.Качаненко

Додаток додається