ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                      № 118 - V

Про передачу у власність Лубенській територіальній громаді майна,

що обліковується на балансі Лубенського районного трудового архіву

Відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист голови ліквідаційної комісії Лубенського районного трудового архіву від 06.04.2021р. № 01-04/37, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад Лубенського району у комунальну власність Лубенській територіальній громаді, в особі Лубенської міської ради, матеріальні цінності, що обліковуються на балансі Лубенського районного трудового архіву (додаток):

- «Основні засоби» - 20085,00грн.;

- «Інші необоротні матеріальні активи» - 25804,00 грн.

1. Запропонувати Лубенській міській раді, як приймаючій стороні, утворити комісію з приймання передачі.

3.Ліквідаційній комісії Лубенського районного трудового архіву делегувати для роботи в комісії приймання-передачі майна своїх представників.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                              Т.П.Качаненко

Додаток додається