ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                      № 117 - V

Про передачу у власність Ромоданівській селищній територіальній

громаді шкільного спеціалізованого автобуса

Відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист Лубенської районної державної адміністрації № 342/01-44 від 13.04.2021р., районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад Лубенського району у комунальну власність Ромоданівській територіальній громаді, в особі Ромоданівської селищної ради, шкільний спеціалізований автобус марки МРІЯ АС-Р-32053-07, 2013 року випуску, VIN: X1M3205CRD0001906 державний номер ВІ4016АА, придбаний за рахунок коштів районного бюджету Лубенського району, облікований на балансі відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації первісною вартістю 318330,00 грн., та нарахованим зносом 198956,75грн., залишковою вартістю 119373,25 грн.
  1. Запропонувати Ромоданівській селищній раді, як приймаючій стороні, утворити комісію з приймання-передачі.
  2. Лубенській райдержадміністрації, як органу управління майном, згідно делегованих районною радою повноважень, спільно з ліквідаційною комісією відділу освіти Лубенської райдержадміністрації на балансі якої знаходиться транспортний засіб, делегувати для роботи в комісії приймання-передачі майна своїх представників.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Лубенську райдержадміністрацію та на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                              Т.П.Качаненко