ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                      № 116 - V

Про передачу у власність Лубенській територіальній громаді автомобіля,

що обліковується на балансі відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації

Відповідно до статей 43, 59, 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», розглянувши лист голови ліквідаційної комісії відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації від 20.05.2021р. № б/н, лист управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради від 20.05.02021р. №1-29/546, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад Лубенського району у комунальну власність Лубенській територіальній громаді, в особі Лубенської міської ради, для використання опорним закладом «Вовчицький ліцей імені В.Ф.Мицика Лубенської міської ради Лубенського району Полтавської області», автомобіль, матеріальні цінності придбані за рахунок коштів районного бюджету Лубенського району, що обліковуються на балансі відділу освіти Лубенської районної державної адміністрації :

- автомобіль марки ВАЗ, модель 2107, 2003 року випуску, легковий седан-В, номер шасі (кузова рами) ХТА21070031775847, ідентифікатор Y6L2107003L004627, державний реєстраційний номер 15599CH, первісною вартістю 31723,00грн., та нарахованим зносом 31723,00грн.(додаток)

- матеріальні цінності в кількості 13 одиниць первісною вартістю 1781,92грн., та нарахованим зносом 893,00грн. (додаток).

1. Запропонувати Лубенській міській раді, як приймаючій стороні, утворити комісію з приймання передачі.
  2. Лубенській райдержадміністрації, як органу управління майном, згідно делегованих районною радою повноважень, спільно з ліквідаційною комісією відділу освіти Лубенської райдержадміністрації, на балансі якої знаходиться транспортний засіб, делегувати для роботи в комісії приймання-передачі майна своїх представників.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на Лубенську райдержадміністрацію та на постійну комісію районної ради з питань управління майном, житлово-комунального господарства, енергозбереження, будівництва, транспорту та зв’язку.

Голова районної ради                                                              Т.П.Качаненко

Додаток додається