ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                      № 104 - V

Про звернення депутатів Лубенської

районної ради до Президента України,

Верховної Ради України, Кабінету Міністрів

України щодо повернення субрегіональному

рівню його природні повноваження та

відповідне забезпечення фінансовими ресурсами

Відповідно до статі 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою відновлення Конституційно затверджених повноважень районних рад, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Лубенської районної ради Полтавської області до Президент України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо повернення субрегіональному рівню його природні повноваження та відповідне забезпечення фінансовими ресурсами (додається).
  2. Доручити виконавчому апарату районної ради направити звернення до Президента України, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зав’язків з громадськістю.

Голова районної ради                                                              Т.П.Качаненко

Звернення додається