ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

П’ята сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 18 червня 2021 року                                                                      № 102 - V

Про членство в Асоціації

«Полтавська обласна асоціація

органів місцевого самоврядування»

З метою розширення можливостей соціально-економічного розвитку, захисту прав та спільних інтересів територіальних громад Лубенського району, відповідно до ст. 4 Закону України «Про асоціації органів місцевого самоврядування», ст. 15 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

В И Р І Ш И Л А :

1. Продовжити членство в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування» Лубенської районної ради, яка є правонаступником  Гребінківської, Оржицької, Пирятинської, Чорнухинської та Хорольської районних рад.
  2. Уповноважити Голову Лубенської районної ради Полтавської області Качаненко Тетяну Петрівну бути представником районної ради   в Асоціації «Полтавська обласна асоціація органів місцевого самоврядування».
  3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань регламенти, депутатської діяльності та етики, місцевого самоврядування та зв’язків з громадськістю.

Голова районної ради                                                                    Т.П.Качаненко