ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Третя сесія восьмого скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від 16 лютого 2021 р.                                                                     № 69 - III

Про внесення змін до показників

районного бюджету Лубенського

району на 2020 рік

(16312200000)

(код бюджету)

Відповідно до статті 43 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, статей 23, 71, 89, 101 Бюджетного кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сорок першої сесії Лубенської районної ради сьомого скликання від 19 грудня 2019 року «Про районний бюджет Лубенського району на 2020 рік», згідно з додатками 1-3.
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансовий відділ районної державної адміністрації.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету, фінансів та бюджетних відносин.

Додатки 1-3 до цього рішення є невід’ємною його частиною.

Голова районної ради                                                                Т. П.Качаненко

Додаток додається