ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від 23 грудня 2020 року

Про списання дебіторської

заборгованості

Керуючись частиною 2 статті 43, пунктом 1 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтею 257 Цивільного кодексу України, районна рада :

В И Р І Ш И Л А:

1. Списати з балансу Гребінківської районної ради дебіторську заборгованість в зв’язку з проходженням строку позовної давності та відсутністю ліквідатора банку « Україна» згідно з додатком 1.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної рад з питань планування бюджету, фінансів та бюджетних відносин.

Голова районної ради                                                              Т.П.Качаненко

Переглянути додаток