ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Друга сесія восьмого скликання

від 23 грудня 2020 року

Про план діяльності районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік

З метою планування діяльності районної ради щодо прийняття рішень, спрямованих на удосконалення правового регулювання господарських відносин на території Лубенського району, відповідно до пункту 6 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 7, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності», районна рада ВИРІШИЛА :

Затвердити план діяльності районної ради з підготовки проєктів регуляторних актів на 2021 рік (додається).

Голова районної ради                                                                 Т.П.Качаненко

Переглянути додаток