ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Друга сесія восьмого скликання

від 23 грудня 2020 року

Про внесення змін до показників

районного бюджету

Хорольського району на 2020 рік

16322200000

(код бюджету)

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні“, статей 14, 23, 72, 78 Бюджетного кодексу України, районна рада ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення тридцять сьомої сесії Хорольської районної ради сьомого скликання від 20 грудня 2019 року № 686-ХХХVІІ „Про районний бюджет на 2020 рік“ згідно з додатками 1-5.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на фінансовий відділ Хорольської районної державної адміністрації, контроль за його виконанням – на постійну комісію Лубенської районної ради з питань планування бюджету, фінансів та бюджетних відносин.

Додатки № 1-5 до цього рішення є його невід’ємною частиною.

Голова районної ради                                                                   Т.П.Качаненко

Переглянути додатки