ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Перша сесія восьмого скликання

від 15 грудня 2020 року

Про внесення змін та доповнень до рішення 44 позачергової сесії Хорольської районної ради сьомого скликання №806 - XLV від 30.11.2020р. «Про передачу із спільної власності територіальних громад Хорольського району майна відділу управління майном Хорольської районної ради у комунальну власність Хорольської міської ради»

Відповідно до статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 62, 10 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни та доповнення до рішення 45 позачергової сесії Хорольської районної ради сьомого скликання № 806 – XLV від 30.11.2020р. «Про передачу із спільної власності територіальних громад Хорольського району майна відділу управління майном Хорольської районної ради у комунальну власність Хорольської міської ради», а саме:

1.     Доповнити рішення пунктом 5 наступного змісту:

«5. Доручити голові Лубенської районної ради Качаненко Т.П. підписувати акти приймання-передачі матеріальних цінностей зазначених в даному рішенні.»

2.     Додаток до рішення 45 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 30 листопада 2020р. №806- XLV викласти в наступній редакції:

нерухомого майна, що підлягає передачі з балансу

відділу управління майном Хорольської районної ради,

із спільної власності територіальних громад Хорольського району

у власність територіальних громад міста Хорол

Назва майна

Хорольський район,

с.Орликівщина, вул. Центральна, 55

8.

Нежитлове приміщення та інше нерухоме майно

Хорольський район,

с.Попівка, вул.Миру, 6