ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Перша сесія восьмого скликання

від 15 грудня 2020 року

Про внесення змін до рішення 44 позачергової сесії Хорольської районної ради сьомого скликання №808 - XLV від 30.11.2020р. «Про добровільну відмову від права постійного користування земельними ділянками»

Відповідно до статті 43, статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 62 розділу V «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

Внести зміни до рішення 45 позачергової сесії Хорольської районної ради сьомого скликання № 807 – XLV від 30.11.2020р. «Про добровільну відмову від права постійного користування земельними ділянками», а саме:

виключити пункт 3 Додатку до рішення 45 позачергової сесії районної ради 7 скликання від 30 листопада 2020р. №808 – XLV.

Голова районної ради                                                                     Т.П.Качаненко