ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Перша сесія восьмого скликання

від 15 грудня 2020 року

Про затвердження Положення про преміювання

та умов оплати праці виконавчого апарату

Лубенської районної ради восьмого скликання

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве   самоврядування в Україні», Постанови Кабінету Міністрів України від                 9 березня 2006 року № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» зі змінами, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Положення про преміювання голови, заступників голови районної ради та виконавчого апарату Лубенської районної ради восьмого скликання затвердити (додаток 1).
  2. Умови оплати праці посадових осіб виконавчого апарату Лубенської районної ради восьмого скликання затвердити (додаток 2).
  3. Витрати на утримання виконавчого апарату Лубенської районної ради проводити в межах коштів, визначених щорічно рішенням районної ради про районний бюджет з урахуванням внесених до нього змін.

Голова районної ради                                                                    Т.П. Качаненко

Переглянути додатки