ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок друга сесія сьомого скликання

від 04 лютого 2020 року

Про внесення змін до рішення

районної ради «Про постійні комісії районної ради»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про статус депутатів місцевих рад», Регламенту районної ради, Положення про постійні комісії районної ради, затверджених рішенням другої сесії районної ради сьомого скликання від 04.12.2015 р. враховуючи рішення сорок другої сесії районної ради сьомого скликання від 04.02.2020 р. «Про визнання повноважень депутата районної ради Несена М.П.», на підставі заяви Несена М.П. від 04.02.2020 р., районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Внести зміни до пункту 2 рішення другої сесії районної ради сьомого скликання від 04 грудня 2015 року «Про постійні комісії районної ради»:

1.1 виключити зі складу постійної комісії районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю депутата районної ради Гриценка Олександра Івановича, повноваження якого достроково припинені.

1.2 включити до складу постійної комісії районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю депутата районної ради Несена Миколу Петровича.

1.3 обрати депутата районної ради Несена М.П. головою постійної комісії районної ради з питань економіки, транспорту, зв’язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця