ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок перша сесія сьомого скликання

від 19 грудня 2019 року

Про затвердження Проекту землеустрою щодо

встановлення (зміни) меж населеного пункту

села Снітин Лубенського району Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 4, 8, 17, 46 Закону України «Про землеустрій», пункту «г» статті 10, статей 17, 173-175, 186 Земельного кодексу України, розглянувши Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Снітин Лубенського району Полтавської області, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Затвердити Проект землеустрою щодо встановлення (зміни) меж населеного пункту села Снітин Лубенського району Полтавської області, розроблений ТОВ «Консультаційний центр», відповідно до рішення двадцять четвертої сесії сьомого скликання Снітинської сільської ради від 06 липня 2017 року «Про затвердження Генерального плану села Снітин Лубенського району Полтавської області», рішення п’ятдесят першої сесії сьомого скликання Снітинської сільської ради від 11 квітня 2019 року «Про виготовлення проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Снітин Лубенського району Полтавської області», рішення п’ятдесят шостої сесії сьомого скликання Снітинської сільської ради від 05 серпня 2019 року «Про погодження проекту землеустрою щодо встановлення (зміни) меж села Снітин Лубенського району Полтавської області», згідно з яким передбачається збільшення існуючої площі села Снітин з 425,00 га до площі 920,8800га за рахунок включення площі 495.8800 га.

2.Рекомендувати Снітинській сільській раді подати це рішення Державному кадастровому реєстратору для внесення відповідних відомостей до Державного земельного кадастру.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, екології та раціонального природокористування.

Голова районної ради                                                                      Г.М. Угляниця