ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Сорок перша сесія сьомого скликання

від 19 грудня 2019 року

Про передачу в 2020 році бюджетних трансфертів

між місцевими бюджетами Лубенського району на

забезпечення безкоштовного харчування учнів 1-4

класів, малозабезпечених дітей, дітей учасників АТО,

які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах

Лубенського району

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтей 93, 101 Бюджетного Кодексу України, з метою забезпечення безкоштовним харчуванням учнів 1-4 класів, малозабезпечених дітей, дітей учасників АТО, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Лубенського району, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти в 2020 році до районного бюджету із сільських бюджетів міжбюджетні трансферти у сумі 261630 гривень на безкоштовне харчування учнів 1-4 класів, малозабезпечених дітей, дітей учасників АТО, які навчаються в загальноосвітніх навчальних закладах Лубенського району (показники міжбюджетних трансфертів додаються).

2. Голові районної ради Угляниці Г.М. укласти договори про передачу бюджетних трансфертів у 2020 році між районною та сільськими радами.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на фінансове управління районної державної адміністрації.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                                 Г.М.Угляниця

Додаток

до рішення сорок першої сесії районної ради сьомого скликання від 19 грудня 2019 року

Показники