clip_image002.jpg

ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять восьма сесія сьомого скликання

від 08 серпня 2019 року

Про затвердження фінансового плану на 2019 рік

комунального некомерційного підприємства

«Лубенський районний центр первинної

медико-санітарної допомоги» Лубенської

районної ради Полтавської області

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 78 Господарського кодексу України, наказу Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 02.03.2015 р. № 205 «Про затвердження Порядку складання, затвердження та контролю виконання фінансового плану суб’єкта господарювання державного сектору економіки» (зі змінами), з метою підвищення ефективності роботи КНП «Лубенський районний центр ПМСД», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити фінансовий план на 2019 рік комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Лубенської районної ради Полтавської області (додається).
  2. Виконуючому обов’язки головного лікаря комунального некомерційного підприємства «Лубенський районний центр первинної медико-санітарної допомоги Лубенської районної ради Полтавської області Шупейку В.В. забезпечити контроль за своєчасним виконанням показників, передбачених фінансовим планом на 2019 рік.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань планування бюджету та фінансів.

Голова районної ради                                                               Г.М. Угляниця