ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять сьома сесія сьомого скликання

від 23 травня 2019 року

Про районну цільову Програму

забезпечення виконання Лубенською

районною державною адміністрацією

у 2019 - 2020 роках делегованих їй

районною радою повноважень

Відповідно до статті 29 Закону України «Про місцеві державні адміністрації», статті 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та з метою здійснення заходів, спрямованих на ефективне виконання районною державною адміністрацією делегованих повноважень, наданих радою, розглянувши подання районної державної адміністрації, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Затвердити районну цільову Програму забезпечення виконання Лубенською районною державною адміністрацією у 2019-2020 роках делегованих їй районною радою повноважень (додається).
  2. Організацію виконання районної цільової програми забезпечення виконання Лубенською районною державною адміністрацією у 2019-2020 роках делегованих повноважень районною радою покласти на райдержадміністрацію.
  3. Районній державній адміністрації забезпечити інформування районної ради про реалізацію Програми після завершення її дії, у січні 2021 року.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії районної ради.

Голова районної ради                                                                     Г.М.Угляниця

Переглянути додатки