ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Двадцять пята сесія сьомого скликання

від 06 грудня 2017 року

Про передачу медичного обладнання

до КП «Центр ПМСД» Засульської

сільської ради

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та статті 93 Бюджетного Кодексу України, з метою належного обслуговування населення, яке проживає на території району установами та закладами охорони здоров’я, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати  на баланс КП «Центр ПМСД» Засульської сільської ради у тимчасове відповідальне зберігання та користування моніторів артеріального тиску (ВАТ -41),  дефібриляторів-моніторів, які закуплені за кошти  Світового банку в рамках пілотного субпроекту «Запровадження інноваційної моделі системи надання послуг хворим на артеріальну гіпертонію у Полтавській області», які за розподілом Департаменту охорони здоров‘я облдержадміністрації передані до КНП «Лубенський районний центр ПМСД» ( додається ).
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на КНП «Лубенський районний центр ПМСД».
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, транспорту, зв‘язку, підприємництва та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                      Г.М. Угляниця