ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Дев’ятнадцята сесія сьомого скликання

від 23 травня  2017 року

Про внесення змін до рішення вісімнадцятої

сесії  районної  ради  шостого скликання від

17травня 2013року«Про Програму зайнятості

населення Лубенського району на 2013-2017роки»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування  в Україні», з метою забезпечення проведення громадських робіт в управлінні соціального захисту населення та раціонального використання коштів місцевого бюджету для реалізації заходів у сфері сприяння зайнятості населення, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення вісімнадцятої сесії районної ради шостого скликання від 17 травня 2013 року «Про Програму зайнятості населення Лубенського району на 2013-2017 роки» (додаються).
  2. Управлінню соціального захисту населення районної державної адміністрації та Лубенському міськрайонному центру зайнятості забезпечити організацію виконання цього рішення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                           Г.М. Угляниця

Переглянути додатки