ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тринадцята сесія сьомого скликання

від 18 січня 2017 року

Про внесення змін до рішення

районної ради «Про створення

Лубенського районного центру

первинної медико – санітарної

допомоги»

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни до рішення сьомої сесії районної ради шостого скликання від 05.08.2011 року «Про створення Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги», виклавши пункт 4 в наступній редакції:

«Установити з 01.02.2017р. граничну чисельність працівників Лубенського районного центру первинної медико – санітарної допомоги в кількості 264,5 штатних одиниць».

2. Лубенському районному центру первинної медико – санітарної допомоги забезпечити виконання цього рішення в установленому законодавством України порядку.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                                  Г.М.Угляниця