ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

від 18 листопада 2016 року

Про ліквідацію Шершнівської

загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів

Відповідно до статей 43, 44 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статті 11 Закону України «Про загальну середню освіту», статей 104-108 Цивільного кодексу України, статті 59 Господарського кодексу України, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Ліквідувати Шершнівську загальноосвітню школу І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у зв'язку з відсутністю учнів.
  2. Голові Лубенської районної ради створити ліквідаційну комісію з питань припинення діяльності Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
  3. Голові ліквідаційної комісії з питань припинення діяльності Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області повідомити державного реєстратора про рішення щодо припинення діяльності юридичної особи – Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області у порядку, передбаченому чинним законодавством України, та установити термін для пред'явлення вимого кредиторами протягом двох місяців з дня оприлюднення повідомлення про припинення діяльності юридичної особи – Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
  4. Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити дотримання трудового законодавства під час ліквідації Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів Лубенської районної ради Полтавської області.
  5. Передати безоплатно із спільної власності територіальних громад сіл району будівлі та споруди Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів у комунальну власність територіальної громади сіл, інтереси яких представляє Шершнівська сільська рада;
  6. Відділу освіти, сім'ї, молоді та спорту районної державної адміністрації забезпечити передачу-прийняття будівель та споруд Шершнівської загальноосвітньої школи І-ІІ ступенів в установленому порядку.
  7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійні комісії з питань соціальної сфери та соціального захисту населення і з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                                                     Г.М. Угляниця