ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

Тридцять четверта сесія шостого скликання

від 22 липня 2015 року

Про внесення  змін до  довготермінової комплексної

Програми мобілізаційної підготовки Лубенського

району  на 2014-2020 роки

Відповідно до статті 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, на виконання статті 17 Конституції України, статей 7, 18 Закону України „Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію”,  районна  рада

ВИРІШИЛА:

$11. Внести зміни до довготермінової комплексної Програми мобілізаційної підготовки  Лубенського району  на 2014-2020 роки, затвердженої рішенням          26 сесії районної ради 6 скликання від 18 липня 2013 року зі змінами  (додаються).

$12.      Районній державній адміністрації забезпечити  виконання  Програми зі змінами в установленому порядку.

$13.      Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради  з питань дотримання законності та правопорядку.

Голова районної ради                                                                           О.В. Темченко