ЛУБЕНСЬКА РАЙОННА РАДА

____________  сесія шостого скликання

від   _____________________

Про надання дозволу на проведення

капітального ремонту

Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про оренду державного та комунального майна», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Надати дозвіл виконкому Березівської сільської ради на проведення капітального ремонту мережі освітлення та опалення у дошкільному навчальному закладі «Берізонька», приміщення якого використовується на умовах оренди в ЗОШ  I II ступенів.

2. Рекомендувати виконкому Березівської сільської ради та відділу освіти райдержадміністрації забезпечити належне збереження, утримання та ефективне використання майна, що належить до спільної власності територіальних громад сіл району.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань економіки, підприємництва, транспорту, зв’язку та управління комунальною власністю.

Голова районної ради                                                                    О.І. Дядечко