Лубенська районна рада Полтавської області

мережі районного рівня

та їх граничної

штатної чисельності

Відповідно до ст. 43  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 24 Закону України «Про культуру», враховуючи типові штатні нормативи клубних закладів, затверджені наказом Міністерства культури України від 20.09.2011 р. № 767/0/16-11, з метою забезпечення реалізації і захисту конституційних прав громадян у сфері культури, районна рада

ВИРІШИЛА:

1.        Затвердити перелік закладів культури базової мережі районного рівня з 1 березня 2012 року (Додаток 1).

2.        Затвердити граничну штатну чисельність закладів культури базової мережі районного рівня з 1 березня 2012 року (Додаток 2).

3.        Відділу культури і туризму районної державної адміністрації забезпечити утримання закладів культури базової мережі районного рівня та їх штатної чисельності в межах бюджетних призначень, що затверджуються радою щорічно.

4.        Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціальної сфери та соціального захисту населення.

Голова районної ради                                                                          О.І. Дядечко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про затвердження переліку закладів культури базової мережі районного рівня та їх граничної штатної чисельності"