8 грудня в Центральній районній бібліотеці ім. В.Малика відбулася презентація другої поетичної збірки письменниці Лубенщини Галини Несмашної.

Галина Несмашна одна з тих мужніх жінок, кому долею судилося жити у непримиренній боротьбі з обставинами, важкою хворобою. Проте, тяжкі випробування не зламали її, а навпаки зробили більш сильнішою. Вона віднайшла сили у написанні віршів. У 2009 Галина Іванівна видала свій перший поетичний доробок. Її твори сповнені мужності оптимізму, бажання діяти, не здаватись навіть у найтяжчі хвилини життя.

З важливою подією в житті авторку збірки прийшли привітати друзі, односельці, почесні гості - голова райдержадміністрації Віктор Алєксєєнко, заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Віктор Алєксєєнко побажав поетесі творчої наснаги, нових віршів, які не просто підбадьорюють, а змушують зовсім по-іншому глянути на життя.

Своє захоплення творами Галини Несмашної висловила заступник голови районної ради Євгенія Яковченко.

Віктор Алєксєєнко та Євгенія Яковченко вручили поетесі на згадку фотолітопис «Лубенський край».

Привітання на адресу Галини Несмашної лунали також з вуст начальника відділу культури і туризму райдержадміністрації Людмили Пазенко, голови Лубенського районного осередку інвалідів Тетяни Погорілої та інших.

Усім присутнім поетеса зробила маленький подарунок – продекламувала свої вірші, а також, одухотворена теплою зустріччю, пообіцяла наполегливо працювати над черговою збіркою віршів.