Порядок здійснення та забезпечення права кожного на доступ до інформації, що перебуває у володінні розпорядників  визначає Закон України “Про доступ до публічної інформації” від 13 січня 2011 року №2939-IV. Завдяки Закону надаються важелі доступу до інформації найрізноманітнішим соціальним групам суспільства.

Запити на отримання публічної інформації на вибір запитувача можуть бути подані до Лубенської ОДПІ в усній чи письмовій формі, під час особистого прийому, шляхом надсилання поштою, факсом, електронною поштою або по телефону.

Для максимально спрощеного та зручного отримання необхідної інформації в Лубенській ОДПІ визначено форми запитів на інформацію, порядок їх складання та інструкція їх подання до податкової інспекції. З ними можна ознайомитись на інформаційному стенді за адресою: м. Лубни, вул.Ярослава Мудрого, б.21, на офіційних сайтах Лубенської, Оржицької, Пирятинської, Гребінківської  районних державних адміністрацій, Лубенської міської ради.

Запитувач, незалежно від того, стосується інформація його особисто чи ні, не зобов’язаний пояснювати причин подання запиту.

Разом з тим, необхідно звернути увагу на наступне. Публічна інформація – це відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб'єктами владних повноважень своїх обов'язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні суб'єктів владних повноважень, інших розпорядників публічної інформації, визначених цим Законом.

Законом «Про доступ до публічної інформації» обумовлені обов’язкові реквізити, які повинен містити запит на отримання публічної інформації, а саме прізвище, ім'я, по батькові (найменування) запитувача, поштову адресу, адресу електронної пошти, номер засобу зв'язку, якщо такий є; загальний опис інформації або вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит, якщо запитувачу це відомо; підпис і дату за умови подання письмового запиту.

Голова Комісії з проведення реорганізації

Лубенської ОДПІ, начальник ОДПІ                                                                                                                                О.В.Коломієць