Виконавчий комітет Вищебулатецької сільської ради

від  ___________________2011 року

Про   організацію  оплачуваних

громадських  робіт  у  2012 році

Відповідно  до статті  34  Закону  України «Про  місцеве самоврядування в Україні», статті  23  Закону  України   «Про  зайнятість  населення»,  Положення  про  порядок  організації  та  проведення  оплачуваних  громадських  робіт,  затвердженого  постановою  Кабінету  Міністрів  України  від  10.09.2008 року № 839 та з метою  надання  додаткової  соціальної  підтримки  і  забезпечення  тимчасової  зайнятості  осіб, які шукають роботу, виконавчий комітет сільської ради:

ВИРІШИВ:

1. Визначити такими, що відповідають потребам територіальної громади та сприяють її соціальному розвитку види оплачуваних громадських робіт:

-         благоустрій територій населених пунктів сільської ради;

-         поточний ремонт обєктів  соціальної сфери сільської ради.

1. Затвердити перелік об’єктів, де передбачено створення спеціальних тимчасових робочих місць для організації оплачуваних громадських робіт (додається).
  2. Сільському голові:

-         створити додаткові робочі місця для організації та проведення оплачуваних громадських робіт;

-         укласти договір (и) про спільну діяльність з організації оплачуваних громадських робіт з Лубенським міськрайонним центром зайнятості.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на сільського голову С.В.Остапка

Сільський голова                                                               С.В.Остапко

Переглянути додатки до проекту рішення "Про організацію оплачуваних громадських робіт у 2012 році"